Про нас

Фонд громади Харкова ТОЛОКА – це неурядова благодійна структура, головне призначення якої полягає в підвищенні якості життя громади.

Фонд акумулює ресурси, надає гранти на впровадження ініціатив щодо вирішення соціально важливих завдань.

Ми прагнемо підвищувати якість життя харків’ян шляхом безпосереднього залучення жителів міста Харкова до реалізації громадських ініціатив та вирішення актуальних місцевих проблем.

Наші принципи

Партнерство

Для досягнення більшої ефективності в діяльності Фонд розвиває партнерські відносини з державою, бізнесом, некомерційного організаціями, міжнародними фондами та іншими зацікавленими сторонами.

Відкритість

Фонд керується принципами прозорості та відкритості своєї діяльності, прагне максимально ділитися досвідом і оприлюднити результати проведеної роботи.

Незалежність

У своїй організації і діяльності Фонд не залежить ні від будь-якої політичної партії (сили), органів влади, приватних осіб, діючи виключно в інтересах суспільства.

Засновники

Фонд громади Харкова ТОЛОКА створений в 2016 році. Його засновниками стали успішні проактивні харків’яни з самих різних сфер діяльності – мистецтва, освіти, видавничого бізнесу, IT-технологій. Читати далі