БФ “Толока” нагороджує лауреатів премії “Подолання”

4 грудня співзасновник і голова наглядової ради Благодійного фонду громади Харкова “ТОЛОКА” Сергій Політучий вручив нагороду лауреату премії “Подолання” в номінації “Мистецтво” Сергію Ковальову.

Церемонія нагородження вийшла, за словами організаторів заходу, неймовірно теплою і зворушливою. С. Я. Політучий привітав Сергія, висловив повагу і захоплення його творчістю та успіхами і вручив грошову премію від БФ “ТОЛОКА”. Для всіх гостей стало несподіванкою дізнатися, що Сергій Політучий сам грає на баяні, тому з першої хвилини знайомства вони з лауреатом тонко відчули один одного.

Премія “Подолання” – це соціальний проект міста Харкова. Вона вручається людям з інвалідністю за досягнення в професійній, творчої, спортивної або громадської діяльності. Претенденти на премію висуваються громадськими організаціями, ініціативними групами, органами місцевого самоврядування, культурними, спортивними або загальноосвітніми установами. Організатори премії – Управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради та Громадська організація “Креавіта”.

 

 

You Might Also Like