Фестиваль театрів «Платформа 77»

Фестиваль театрів «Платформа 77», який буде проходити у Харкові 18-21 травня, незабаром подарує харків’янам можливість побачити гру кращих театральних колективів з України, Німеччини та Польщі на малій сцені ХНАТОБ-а ім. М.Лисенка. Для публіки будуть виступати Київ, театри «Мізантроп» і «Золоті ворота», Львів – театр ім. Леся Курбаса, Харківський театр «19» та інші. Також на сцені гратимуть іноземні театри Польщі та Німеччини.

Мета майбутнього театрального фестивалю – культурне виховання молоді та дорослого покоління, знайомство народу з мистецтвом, обмін театральним досвідом між вищевказаними країнами. Суддями є самі глядачі, вхід на вистави вільний.

Здійснити цей проект допомогли Благодійний фонд громади Харкова «Toлока», ХНАТОБ ім. М. Лисенка, молодіжна рада при харківському міському голові та Генеральне консульство Республіки Німеччина в Україні.

Сам фестиваль був заснований в 2016 році молодими ентузіастами сценічного мистецтва. Молоді люди повірили в те, що мистецтво і культура, незважаючи на складні часи, цікавлять і хвилюють городян і гостей Харкова.

Такі проекти, як «Платформа 77», створюють грунт для розвитку творчості та інших життєвих сфер. Вони є майбутнім України, – зазначив на прес-конференції, присвяченій фестивалю, голова Наглядової ради Благодійного фонду громади Харкова «Толока» Сергій Політучий.

You Might Also Like