Осінній Форум Toloka Talks: підсумки

23 листопада відбувся осінній форум Toloka Talks. Ми щиро раді, що він став вже традиційним майданчиком для спілкування успішних, яскравих пасіонарних особистостей, які вносили і вносять особливий драйв у життя міста. Нам особливо приємно, що коло учасників форуму стає дедалі ширшим.

Головною темою листопадового форуму стала презентація міжнародного музичного фестивалю KharkivMusicFest, який відбудеться у Харкові в березні 2018 року. У ньому візьмуть участь близько ста музикантів — зірок світового масштабу з США, Німеччини, Австрії, Великобританії та України; в рамках проекту заплановано близько семи великих концертів на головних сценічних майданчиках міста та області, а також ряд соціальних і просвітницьких акцій, майстер-класи та творчі зустрічі. KharkivMusicFest стане яскравою подією в культурному житті не лише Харкова, а й України в цілому.

Про це говорили президент фестивалю Сергій Політучий, арт-директор Станіслав Христенко, генеральний директор Ігор Тулузов і продюсер Олександр Пірієв.
Жваве спілкування в супроводі класичної музики і джазу було присмачене ноткою гумору: всі бажаючі могли зіграти разом з камерним оркестром, на аматорських інструментах.
Родзинкою заходу став унікальний арт-об’єкт — фортепіано, над дизайном якого попрацювали художники зі студії Aza Nizi Maza.
Більше світлин із заходу можна подивитись на нашій сторінці у соцмережі https://www.facebook.com/toloka.kharkiv

You Might Also Like