Стали відомі переможці Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів ім. Бориса Лятошинського.

Стали відомі переможці першого Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів імені Бориса Лятошинського.

Ініціаторами конкурсу виступили Людмила Лінник — адміністраторка конкурсу, музикантка та громадська діячка з Івано-Франківська та Іван Пахота — незалежний експерт та креативний куратор конкурсу, український композитор та піаніст із Харкова.

До розгляду журі було допущено 55 конкурсних робіт, які пройшли технічний відбір та відповідали усім конкурсним вимогам. А саме – 33 партитури у молодшій групі (учасников до 16 років) та 22 партитури у старшій (до 21 року). Не дивлячись на те, что конкурс проводився вперше, йому дійсно вдалось отримати всеукраїнський масштаб. Твори до розгляду журі надходили з усіх куточків країни.

Члени журі – Еуґеніуш Кнапік (Катовіце, Польща), Вальтер Фельдман (Цюріх, Швейцарія), Алла Загайкевич (Київ, Україна) та незалежний експерт конкурсу Іван Оранка (Харків, Україна) – поставили свои оцінки.

У молодшій групі перемогли:

І премія – Лисенко Влада (2004 р.н., м. Одеса)
ІІ премія – Кузнецов Тимур (2006 р.н., м. Київ)
ІІІ премія – Романова Олександра (2007 р.н., м. Одеса)

У старшій групі перемогли:

І премія – Усатенко Владислав (2002 р.н., м. Київ)
ІІ премія – Поплінській Максим (2000 р.н., м. Київ)
ІІІ премія – Бондаренко Ілля (2001 р.н., м. Київ)

Спеціальний Диплом – Пікуш Юрій (1998 р.н., м. Київ)

Переможці отрімають дипломи та грошові винагороди. Твори лауреатів прозвучати у Спеціальному концерті “CALL FOR GENIUS” в рамках фестивалю Kharkiv Music Fest 2020 (дата та місце уточнюються).

You Might Also Like