«Толока» організатор міжнародного музичного фестивалю Kharkiv Music Fest-2019

Фонд громади Харкова «Толока» виступить організатором міжнародного музичного фестивалю Kharkiv Music Fest-2019. В рамках Kharkiv Music Fest пройдуть 4 концерти в 3-х концертних залах (Харківська філармонія – органний і великий зали, великий зал ХНАТОБ ім. Лисенка (Схід Опера).
Стартує програма KharkivMusicFest з Фестивального оркестру, який об’єднає 45 музикантів – зірок української сцени і перших скрипок національних симфонічних оркестрів Австрії, Грузії, Німеччини, Польщі та Чехії.

Музика французького бароко у виконанні музикантів всесвітньо відомого оркестру на старовинних інструментах – ще одна фішка Kharkiv Music Fest-2019. Вперше в Харків приїде секстет знаменитого оркестру «Музиканти Лувра» (Франція).
«Музиканти Лувра» виконають п’ять концертів французького композитора Жана-Філіпа Рамо в рамках концертної програми Sextour Rameau.
У програмі сольного концерту Джорджа Лі – шедевр фортепіанної класики: твори Людвіга ван Бетховена, а також знаменитий «Карнавал» Роберта Шумана.
Більшість музичних подій пройде в цьому році на сцені оновленої філармонії.

Завершить концертну програму Kharkiv Music Fest Опера-Gala – новий для фестивалю формат. Оперні шедеври Моцарта прозвучать у виконанні семи солістів європейських оперних театрів і симфонічних оркестрів.

Цього року Kharkiv Music Fest продовжить свої соціальні і просвітницькі музичні акції. Минулорічний фестиваль запам’ятався багатьом завдяки різнобарвним піаніно, які розташовувалися на різних локаціях міста. Під час третього фестивалю кількість піаніно і локацій збільшиться.
Одна з новинок Kharkiv Music Fest в цьому році – фестивальний лекторій. Серія безкоштовних лекцій, присвячених творчості Моцарта, пройде для широкої аудиторії протягом двох тижнів фестивалю. Лекторами стануть провідні музичні діячі та просвітителі України. Ще одне нове для фестивалю подія – серія флешмобів. Уривки з опер Моцарта прозвучать в міському транспорті та інших несподіваних місцях.

Не забули організатори і про дитячу аудиторію. Спеціально в рамках третього Kharkiv Music Fest буде діяти Amadeus Camp. В рамках цього творчого табору під час весняних канікул всі бажаючі діти віком від 6 до 14 років зможуть доторкнутися до прекрасного. Музика, театральні постановки, старовинні танці та навіть виробництво музичних інструментів – все це чекає юних любителів музики.

You Might Also Like