Toloka Talks – це форум для комунікації соціально відповідальних харків’ян, об’єднаних демократичними цінностями і готових докладати зусилля, спрямовані на поліпшення «клімату» Харкова як європейського міста з величезним культурним потенціалом.

Ми можемо по праву пишатися явищем доброчинності у нашій історії. Будівництво та утримання сотень храмів, шкіл, лікарень, культурних об’єктів, підтримка талановитих художників, письменників, артистів – за все це нащадки дякують відомим меценатам і благодійникам. Максиміліан Гельферих, Іван Харитоненко, Леопольд Кеніг, Петро і Костянтин Уткіни, Михайло Терещенко, Олексій і Христина Алчевські назавжди вписали свої імена в історію розвитку Слобожанщини і України в цілому.

Учасники форуму Toloka Talks – співавтори новітньої історії Слобожанщини, що допомагають Харкову знову стати регіональним культурним центром, центром притягування нових креативних ініціатив.

Форум проходить кілька разів на рік, головним його завданням є цільовий збір коштів для реалізації проектів, що підтримуються Фондом громади Харкова «Толока». До участі у форумі запрошуються представники бізнесу, громадських організацій, міської влади, дипломатичних місій.