Звіт Фонду громади Харкова «Толока» про виконану роботу за 2017 рік

Фонд громади Харкова «Толока» був створений у 2016 році.
Перед нашою молодою організацією постало безліч завдань, починаючи з налагодження корисних зв’язків з фондами громад в інших регіонах, розробки власних програм і закінчуючи підвищенням рівня зацікавленості місцевого бізнесу в благодійності.
2017 й став роком нашого становлення. Наше ім’я та проекти потроху стали впізнаваними серед міських громадських організацій, активістів і пересічних харків’ян. У результаті кропіткої роботи по залученню матеріальних ресурсів і грошових коштів від фізичних та юридичних осіб за рік було зібрано більше 200 000 грн.

Влітку 2017 року ми вперше провели конкурс проектів культурного, освітнього та інфраструктурного напрямків, який дозволив нам познайомитися з безліччю цікавих людей і організацій, що роблять неймовірні проекти для нашого міста.
Протягом минулого року ми підтримали:
– фестиваль безбар’єрної культури «ІнклюзіON»
– студентський форум «УАЛ Форум: відповідальне лідерство»
– проект «Шляхетний генофонд України»
– освітні проекти громадської організації «Асоціація багатодітних матерів АММА»
– проекти по інклюзії Благодійної організації «Центр реабілітації інвалідів дитинства та інвалідів «Промінь»

Ми ставимо перед собою низку завдань: зміцнювати партнерство між громадськими організаціями, бізнесом, владою і громадянами, формувати культуру філантропії та розвивати соціальну відповідальність. Вирішити ці завдання нам вдалося завдяки нашим форумам Toloka Talks. Перший форум відбувся у грудні 2016 року, двічі проводився у 2017 році. Завдяки Toloka Talks ми отримали підтримку понад 100 представників харківського бізнесу та культури. Завдяки коштам, зібраним у результаті проведення форумів, ФГ «Толока» надав значну фінансову підтримку таким масштабним культурним проектам, як Фестиваль вертепів «Перлини Слобожанщини: різдвяні свята», театральний фестиваль «Платформа 77», музичний фестиваль Mirror Stream. Ми вдячні всім небайдужим проактивним харків’янам, які брали участь у наших форумах і висловили бажання сприяти нам у справі зміцнення іміджу Харкова як центру тяжіння креативних ідей, європейського міста з великим культурним потенціалом.

Дякуємо ІСАР «Єднання» за допомогу, надану в рамках програми «Школа фондів громад», яка дозволяє нам розвиватися і створювати нові проекти підтримки локальної добродійності.

Висловлюємо подяку нашому постійному партнеру і другу – харківському офісу Європейської Бізнес Асоціації, спільно з яким ми змогли реалізувати ряд проектів з популяризації благодійності серед місцевого бізнесу.

Аналізуючи підсумки 2017 року, ми намітили перспективні напрямки діяльності Фонду в 2018 році. Ми плануємо ще ефективніше вести роботу по залученню спонсорів та меценатів для фінансування програм Фонду; активізувати роботу сайту, розміщуючи на ньому інформацію про організації та людей, що реалізують проекти у сфері культури, освіти і розвитку інфраструктури; більше висвітлювати діяльність Фонду як на власних ресурсах, так і у ЗМІ.

You Might Also Like